Jeżeli ma być czysto, to tylko z SuperSpecjalistą!

SuperSpecjalista Facility Service Zielona Góra w województwie Lubuskim.

Firma SuperSpecjalista to przedsiębiorstwo przodujące w świadczeniu szeroko pojętych usług porządkowych. Zajmujemy się sprzątaniem od wielu lat, a dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu oraz zaufanej, wykwalifikowanej kadrze specjalistów termin „zadanie nie do wykonania” nie istnieje dla nas! Stawiamy na pełne zadowolenie klienta i z uwagi na ten fakt staramy się aby każde z powierzonych nam zleceń wykonane zostało szybko, sprawnie i z minimalną ingerencją w działanie zakładu lub przedsiębiorstwa.

Co sprzątamy?

Zielona Góra - SuperSpecjalistaProfil naszej działalności zorientowany jest przede wszystkim na firmy oraz posiadane przez nie obiekty przemysłowe, jednak w ostatnim czasie wachlarz świadczonych przez naszych specjalistów usług został znacznie powiększony. Obecnie obejmuje on także doprowadzanie do porządku dużych hal produkcyjnych, obiektów medycznych, czy też sklepów wielkopowierzchniowych. Niemniej jednak, nie zapominamy o naszych korzeniach i w dalszym ciągu zajmujemy się także porządkowaniem terenów, na których przeprowadzane były prace budowlane i remontowe, jak również – przestrzeni zarówno zewnętrznych i wewnętrznych domów mieszkalnych. Nie boimy się wyzwań, więc z chęcią podejmiemy się także nietypowych zadań. Prosimy jedynie o kontakt z naszym przedstawicielem celem ustalenia szczegółów zlecenia!

W jaki sposób pracujemy?

W naszej pracy opieramy się przede wszystkim na zastosowaniu najnowszych zdobyczy techniki, umożliwiających naszemu personelowi dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc oraz zakamarków obiektów, które przywracamy do pożądanego przez klienta stanu. Co więcej, nasi specjaliści zdobyli potrzebne doświadczenie praktyczne podczas dziesiątek wcześniejszych zleceń, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, iż zamówiona przez Państwa usługa zostanie wykonana błyskawicznie oraz z dbałością o najmniejsze szczegóły. Pragniemy również zapewnić, że przy wykonywaniu każdego z zadań stosujemy wyłącznie najlepszej jakości, w pełni bezpieczne i nieszkodliwe dla zdrowia użytkowników pomieszczenia środki czyszczące. Pełne zadowolenie naszych zleceniodawców i ich pracowników jest dla nas bowiem priorytetem!

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli usługi które oferujemy zgodne są z Państwa zapotrzebowaniem, prosimy o skontaktowanie się z naszym przedstawicielem, aby możliwa była weryfikacja Państwa zamówienia, określenie jego szczegółów oraz ustalenie odpowiadającego obydwu stronom zainteresowanym terminu jej wykonania.

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

TOP