SuperSpecjalista – jesteśmy także w Gdańsku

Kim jesteśmy? Grupą fachowców, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób zadbać o czystość przestrzeni. W naszej codziennej pracy skupiamy się przede wszystkim na przywracaniu pomieszczeniom nienagannego błysku. Jeżeli potrzebujesz pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nasze umiejętności

Gdańsk - SuperSpecjalista

Doskonale wiemy, jak ważna jest praca zespołowa. Posiadając doświadczenie i pracując w grupie jesteśmy w stanie wykonać umówione prace w krótkim czasie. Choć cenimy swoje umiejętności, oferowane przez nas stawki nie odbiegają od rynkowych – stawiamy na konkurencyjność, gdyż doskonale wiemy, że klienci zwracają uwagę również na cenę. Pomagamy jednak uporządkować każdą przestrzeń. Oferujemy sprzątanie powierzchni:

  • biurowych (w tym również placówek bankowych),
  • medycznych (kliniki, prywatne gabinety lekarskie),
  • hal przemysłowych i produkcyjnych,
  • terenów wokół budynków,
  • placów budowy.

Naszym priorytetem jest dokładność. Do każdego powierzonego nam zadania przystępujemy w sposób rzetelny. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek uchybienia, gdyż wiemy, jak ważny jest dla naszych klientów komfort i czystość.

Pracuj w przyjaznych warunkach

Miejsce pracy powinno być przestrzenią uporządkowaną. W codziennym wykonywaniu zadań przeszkadzać może nam nie tylko hałas, ale również bałagan panujący wokół. Doskonale to rozumiemy – SuperSpecjalista to firma, która powstała, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie i spełnić oczekiwania klientów. Do współpracy zapraszamy wszystkie podmioty, które cenią sobie solidnych kontrahentów i chcą każdego dnia pracować w pomieszczeniach, w które utrzymane są w nienagannym porządku.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia, które pozwalają nam wykonywać pracę w sposób rzetelny i w pełni profesjonalny. Nawiązując współpracę z nami nie musisz martwić się o dostarczanie środków czystości, nie musisz nabywać drogich sprzętów do sprzątania. Jeżeli prowadzisz biznes, to doskonale wiesz, o czym mówimy! Oszczędzając czas naszych klientów oferujemy kompleksowe usługi – z nami bez problemu stworzysz nienaganny wizerunek swojej firmy.

 

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy zapraszamy do kontaktu z nami:

Kierownik Regionalny: tel. 602 622 461 lub Centrala: tel./fax 12 26 26 726 

Mapa Gdańska

TOP