SuperSpecjalista – szybko, tanio i... czysto!

Nikt nie lubi przebywać ani pracować nieporządku, prawda? Bałagan negatywnie wpływa na efektywność pracowników oraz zadowolenie z wykonywanych działań. Nie musi to jednak być Państwa zmartwieniem! Wrocław - SuperSpecjalistaWystarczy jeden telefon do firmy SuperSpecjalista – a nasi pracownicy w ciągu kilku dni pojawią się na miejscu celem doprowadzenia obiektu lub przestrzeni do upragnionego stanu, który znacznie podniesie ogólny prestiż całego otoczenia! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Posprzątamy niemal wszystko!

Nasza oferta jest niezwykle szeroka. Obejmuje ona bowiem przestrzenie zamknięte, takie jak wnętrza sklepów, supermarketów czy hal produkcyjnych. Nie zapominajmy jednak o terenach znajdujących się w ich bliskim sąsiedztwie, które niejednokrotnie również doprowadzić należy do odpowiedniego stanu. Co więcej, nasza oferta zakłada także profesjonalne sprzątanie terenów budowlanych po zakończeniu podstawowych prac remontowych czy wykończeniowych. W przypadku, gdy zaistnieje konieczność przywrócenia odpowiedniego stanu Państwa domowi lub obszarom go okalającym – również pozostajemy do Państwa usług! Sprzątamy zatem m.in.:

powierzchnie biurowe, sale lekcyjne,
sklepy, hale produkcyjne,
hotele i restauracje.

Z nami warto współpracować

Przez lata naszej działalności na rynku zaufały nam już dziesiątki przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Jest to przede wszystkim spowodowane wysoką jakością przeprowadzanych prac, konkurencyjnością oferowanych cen oraz zastosowaniem w pracy najnowocześniejszego sprzętu porządkowego, który dodatkowo obsługiwany jest przez najlepszych specjalistów w swojej branży, przed którymi żaden budynek ani teren otwarty nie ma tajemnic! W naszej pracy wykorzystujemy również środki czystości oferowane przez najbardziej rozpoznawalne firmy na rynku, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że nie będzie konieczne własnoręczne wprowadzanie jakichkolwiek poprawek po wykonanych przez nas działaniach porządkowych.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli przedstawiona oferta odpowiada Państwa wymaganiom, pragniemy zaprosić do nawiązania kontaktu z naszymi przedstawicielami. Aby tego dokonać, wystarczy skontaktować się z jednym z naszych przedstawicieli wykorzystując do tego celu podane poniżej dane. Na pewno uda nam się wspólnie ustalić dogodny termin realizacji zlecenia, cenę za jego wykonanie oraz ilość potrzebnego sprzętu.

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

TOP