SuperSpecialista – sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym sprzątaniu oraz odkażaniu powierzchni – zarówno przemysłowych, użytkowych, jak i domowych. Nie ma dla nas zadań nie do wykonania, gdyż dysponujemy wykwalifikowanym zespołem profesjonalistów oraz zaawansowanym technologicznie sprzętem! Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Czym się zajmujemy?

Łódź - SuperSpecjalistaSpecjalizujemy się przede wszystkim w doprowadzaniu do satysfakcjonującego stanu przestrzeni biurowych i medycznych, choć nie są dla nas wyzwaniem wielkopowierzchniowe hale i sale wystawowe. Niejednokrotnie zajmowaliśmy się również przywracaniem ponadprzeciętnych walorów estetycznych placom budowy oraz obszarom okalającym istniejące budynki. Co najistotniejsze – zlecone nam zadania wykonywane są błyskawicznie i to przy wykorzystaniu całego dostępnego nam sprzętu. Działamy w sposób efektywny, nie zakłócamy przy tym pracy innych służb porządkowych, budowlanych czy pracowników wykonujących swoje zadania na danym obiekcie. Podkreślić również należy, że oferujemy naszym klientom najkorzystniejsze ceny na rynku.

Zawsze czysto i przyjemnie

Doskonale rozumiemy jak istotne jest zachowanie porządku w miejscu pracy i dlatego wraz z prawdziwymi pasjonatami sprzątania postanowiliśmy wypełnić tę niszę na rodzimym rynku. Oferujemy szeroki wachlarz usług skoncentrowanych przede wszystkim na usuwaniu zanieczyszczeń, szeroko pojęte prace porządkowe i podstawowe zadania renowacyjne. SuperSpecjalista to firma z długoletnią tradycją obsługująca zarówno klientów indywidualnych, jak i całe przedsiębiorstwa. Najistotniejsze jest dla nas zadowolenie współpracujących z nami podmiotów i dlatego też wykonujemy zlecenia z najwyższą możliwą pieczołowitością oraz dbałością o najmniejsze detale.

Z nami sprzątanie to sama przyjemność!

Decydując się na skorzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa nie muszą Państwo posiadać jakichkolwiek dodatkowych sprzętów czy środków czystości. Wszystkie niezbędne narzędzia oraz wysoce wykwalifikowany personel zapewnia firma SuperSpecjalista. Współpraca z nami przebiega w sposób możliwie najwygodniejszy dla klienta. Wystarczy skontaktować się z nami przy pomocy danych podanych poniżej, po czym przystąpimy do omawiania najbardziej dogodnego terminu wykonania usługi. Następnie mogą Państwo powrócić do swoich codziennych obowiązków, mając pewność że określona w zamówieniu przestrzeń lub obiekt zostanie właściwie oczyszczona i wysprzątana. Zapraszamy do współpracy!

Dane teleadresowe:

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

TOP