Sprzątanie w Bydgoszczy - SuperSpecjalista

Czy wiesz, że kreatywność zależy również od przestrzeni? W posprzątanych pomieszczeniach jest nam łatwiej się skupić. Z tego też względu nasze usługi oferujemy wszystkim, którzy chcą pracować lub wypoczywać w optymalnych warunkach?

Kim jesteśmy?

Bydgoszcz - SuperSpecjalistaNasz zespół powstał kilka lat temu i wyspecjalizował się w świadczeniu szeroko pojętych usług porządkowych. Doskonale wiemy, w jaki sposób przywrócić pomieszczeniom biurowym porządek, zajmujemy się również czyszczeniem budynków po remontach czy wyjściu ekipy budowlanej. Oferowane przez nas usługi skierowane są do wszystkich firm działających na rynku usług czy w przemyśle. Ponieważ doskonale wiemy, jak ważna jest czystość w miejscu pracy, pracujemy szybko, choć dokładnie.

Szeroka oferta

Prowadzoną przez nas działalność oparliśmy na solidnym filarach. Jesteśmy rzetelni, dokładni i skrupulatni. Ponieważ świadczymy usługi, które niezbędne są z punktu widzenia większości firm funkcjonujących na współczesnym rynku, stajemy się alternatywą dla tworzenia przez przedsiębiorstwa dodatkowego etatu z myślą o utrzymaniu porządku. Proponujemy Państwu zoptymalizowanie kosztów w firmie, gdyż nasze usługi są znacznie tańsze niż dedykowany etat.
Utrzymanie porządku wymaga posiadania odpowiednich narzędzi. Przez lata działalności nie tylko mieliśmy możliwość przetestowania różnych środków chemicznych i wybrania najlepszych, ale również zgromadziliśmy niezbędne urządzenia czy maszyny, które usprawniają proces sprzątania. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu, jesteśmy w stanie podjąć się sprzątania każdej powierzchni i to niezależnie od tego, gdzie jest ona zlokalizowana. Działamy bowiem w wielu miastach Polski, w tym również w Krakowie.

Zapraszamy do współpracy

Dotychczas mieliśmy możliwość zrealizowania wielu zleceń. Wciąż poszerza się też grupa naszych zadowolonych klientów. Sprzątamy m.in. pomieszczenia biurowe, tereny wokół budynków, place budowy czy przestrzenie, w których oferowane są usługi medyczne. Niezależnie od tego, w posprzątaniu jakich powierzchni będą potrzebowali Państwo pomocy, pozostajemy do dyspozycji. Do owocnej współpracy zapraszamy zwłaszcza firmy z Bydgoszczy i okolic.

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

Mapa Bydgoszczy

TOP