SuperSpecjalista – jesteśmy również w Gdyni

 

Działalność firmy SuperSpecjalista koncentruje się wokół świadczenia szeroko rozumianych usług czystościowych. Młody, dynamiczny i przede wszystkim dokładny zespół ludzi oferuje wykonanie szeregu prac związanych z utrzymaniem budynków lub przestrzeni w nienagannym porządku.Gdynia - SuperSpecjalista

Koncentrujemy się m.in. na sprzątaniu obiektów:

  • biurowych (w tym również banków),
  • przemysłowych (m.in. hal produkcyjnych),
  • użyteczności publicznej.

Wśród świadczonych przez nas usług wskazać możemy również na utrzymywanie w czystości powierzchni wokół budynków – to wizytówka, na którą uwagę zwraca wielu konsumentów. Choć ofertę kierujemy głównie do firm i przedsiębiorstw działających na terenie całego kraju (którym zależy na zoptymalizowaniu kosztów) nie odmawiamy współpracy z osobami fizycznymi. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że świadczymy kompleksowe usługi.

Znamy się na rzeczy

Przez lata naszej działalności na rynku współpracowaliśmy z wieloma podmiotami. Mieliśmy szansę nie tylko świadczyć usługi dla biur czy podmiotów medycznych, ale również dla prywatnych inwestorów działających w branży budowlanej. Z uwagi na tak szerokie pole działania i fakt, że potrzebowaliśmy różnorodnych środków czystości czy maszyn, zgromadziliśmy wszelkie niezbędne nam narzędzia pracy. Dziś dysponujemy nimi wykonując powierzone nam zadania, dzięki czemu przywracamy w pomieszczeniach porządek nie tylko szybko, ale również dokładnie.

Działamy w całej Polsce

Z naszych usług może skorzystać praktycznie każda firma w kraju i to niezależnie od tego, w jakiej branży działa. Przez lata działalności zbudowaliśmy potężną bazę, posiadamy kilka oddziałów, w tym m.in. w Gdyni. Z tego też względu każdy zainteresowany klient może rozpocząć z nami owocną współpracę, do czego zachęcamy. Porządek z miejscu pracy wymagany jest nie tylko ze względów prestiżowych, ale również wymuszony jest przez aktualnie obowiązujące przepisy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Z tego też powodu zapewniamy, że stawiając na nas, nie zawiodą się Państwo!

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

Mapa Gdyni

 

TOP