O NAS

SuperSpecjalista.pl to grupa ludzi z dużym potencjałem i zaangażowaniem w postawione cele, działających na rynku od kilkunastu lat

Logo Superspecjalista.pl Facility Service

SuperSpecjalista to firma ukierunkowana na  outsourcing dla firm, oparty na osobach z kilkunastoletnim doświadczeniem w segmencie obsługi nieruchomości. Rozpoczęcie działalności nastąpiło w sierpniu 2010. Początkowo naszym założeniem było stworzenie portalu do obsługi zleceń remontów budowlanych jednak pomimo osiągniętych sukcesów na tym rynku usług, rynek usług budowlanych powoli stał się mało atrakcyjny i nie pozwalał nam się rozwijać z zadowalającą szybkością. W związku z tym bazując na dużym doświadczeniu osobistym w branży usług utrzymania czystości oraz szeroko rozumianej wiedzy na temat obsługi nieruchomości zdecydowaliśmy się na zmianę profilu działalności.
Okazało się to doskonałym pomysłem i tak w roku 2011 rozpoczęliśmy od prac polegających na doczyszczaniach po- budowlanych (bazując na wcześniejszych kontaktach na tym rynku). W krótkim czasie skupiliśmy się na pozyskiwaniu stałych klientów na ciągłe usługi utrzymania czystości. Koniec roku 2011 oraz przede wszystkim rok 2012 to czas intensywnego zdobywania Klientów. W połowie 2012 roku rozpoczęliśmy rozmowy z Kluczowymi Klientami co zaowocowało się rozwinięciem działalności na terenie całego kraju (grudzień 2012).
W między czasie rozpoczęliśmy proces doskonalenia firmy – szkolenia, profesjonalni dostawcy, chemia, maszyny, standardy jakościowe, elastyczność, profesjonalna kadra.

Dodatkowo uruchomiliśmy kilka portali dla pozyskiwania zleceń oraz rozwoju koncepcji biznesowych:

  • www.superspecjalista.pl – rok 2011
  • www.czyste-biuro.pl – 2012
  • www.ben-sol.pl – 2012
  • www.sprzatanie-biura.pl – 2013

To wszystko spowodowało że w naszym portfolio Klientów posiadamy uznane brandy na rynku, niejednokrotnie światowe globalne koncerny. Obsługujemy także mały biznes ucząc się przy okazji dużej elastyczności i przenosimy to do standardów obsługi dużych Klientów. Powoduje to, że jesteśmy blisko Klienta i szybko reagujemy na jego potrzeby, zgodnie z mottem: 

"DZIAŁAMY GLOBALNIE MYŚLĄC LOKALNIE".

Dopasowując się do potrzeb rynku powstała koncepcja SuperFLEX – elastyczna usługa z możliwością częściowego zarządzania czasem pracy przez Naszych Klientów (optymalizacja kosztów). Przy okazji tworzymy inne koncepcje biznesowe oraz dopasowujemy się do potrzeb Klientów wykonując dla nich inne prace.

Wiemy również, ze celem outsourcingu jest zmierzanie do lepszej realizacji celów ekonomicznych: zwiększenie przychodów, redukcja kosztów, a co za tym idzie poprawa wyników finansowych i ograniczenie ryzyka ekonomicznego prowadzonej działalności. Dzięki wsparciu naszej firmy, nasi Kontrahenci mają możliwość skoncentrowania się na aktywności stanowiącej podstawę ich biznesu, mając pewność, że działalność poboczna znajduje się w rękach wiarygodnych profesjonalistów.

Biorąc pod uwagę nasz intensywny oraz zrównoważony rozwój (wzrost obrotów oraz jakości usług) planujemy podwojenie obrotów w roku 2014.
Misją firmy wciąż pozostaje „DZIAŁAMY GLOBALNIE MYŚLĄC LOKALNIE” – wciąż się rozwijamy i powiększamy ale w oczach Klienta jesteśmy elastyczni, szybko reagujemy, nie tworzymy zbędny procedur. Krótko mówiąc dla Klienta wciąż chcemy być postrzegani jako mały i super elastyczny partner.

DLACZEGO WYBRAĆ USŁUGI SPRZĄTANIA SUPERSPECJALISTA.PL

  • Jakość usługi.
  • Terminowość wykonywanych prac.
  • Zaawansowana technologia.
  • Najwyższej próby narzędzia.

 Naszym celem jest pełne zadowolenie Klienta i usługi zgodne ze standardami profesjonalizmu. 

Tomasz Rams - CEO
TOP