SuperSpecjalista – świadczymy usługi w Rzeszowie

Nasza firma dynamicznie się rozwija i dlatego też nasze biura powstają w nowych miastach Polski. Działając w Rzeszowie, naszą kompleksową ofertę usług porządkowych kierujemy do przedsiębiorców i osób fizycznych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że większość z Państwa ceni sobie czas i oszczędności. Aby zoptymalizować koszty prowadzenia firmy, warto usług porządkowe powierzyć zewnętrznej firmie. My, jako specjaliści zadbamy, aby nie żałowali Państwo swojej decyzji.

Sprzątamy nie tylko biura

Rzeszów - SuperSpecjalistaOferta firmy SuperSpecjalista jest bardzo szeroka i dostosowana do aktualnych potrzeb naszych klientów. Monitorując rynek przez wiele lat i widząc zmieniające się potrzeby przedsiębiorców czy osób fizycznych, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe usługi. Oferujemy przy tym sprzątanie nie tylko powierzchni biurowych. Ponieważ nie boimy się wyzwań, chętnie podpisujemy umowy na utrzymanie porządku m.in. w:

  • halach przemysłowych, produkcyjnych, magazynach,
  • placówkach medycznych,
  • obiektach użyteczności publicznej.

Przez lata działalności na rynku zdążyliśmy również zgromadzić niezbędny sprzęt i środki czystości. W codziennej pracy stosujemy przy tym wyłącznie preparaty czyszczące najwyższej klasy i profesjonalne urządzenia, które posiadają atesty i certyfikaty. Nasze doświadczenie pozwala nam przy tym trafnie dostosować zaplecze do pomieszczeń, które mamy uprzątnąć. Posiadamy także narzędzia, za pomocą których zadbamy o tereny wokół budynków, w których prowadzą Państwo działalność gospodarczą.

Postaw na specjalistów!

Nawiązanie współpracy z naszą firmą jest gwarancją sukcesu – kto lepiej rozumie przedsiębiorcę niż ten, kto również prowadzi przedsiębiorstwo? Zapewniamy, że dzięki naszej pracy odczują Państwo różnicę. Nasz przepis na sukces jest prosty – robimy to, co lubimy i w czym jesteśmy dobrzy. Jeżeli chcą Państwo współpracować z profesjonalistami, to możemy tylko zaprosić do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy. Nasi pracownicy są w stanie przedstawić atrakcyjną ofertę lub też dostosować ją do Państwa potrzeb czy oczekiwań. Serdecznie zapraszamy!

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

TOP