SuperSpecjalista – posprzątamy na błysk!

Szanowni Klienci, witamy na naszej stronie. SuperSpecjalista jest jedną z najbardziej profesjonalnych firm świadczących usługi sprzątania w Państwa regionie: jeśli sprzątanie Kraków, to właśnie z nami. Wszystkim klientom gwarantujemy 100% zadowolenia ze świadczonych usług – obsługujemy także klientów z pozostałych regionów Polski.

Skuteczne usługi sprzątania

Kraków - SuperSpecjalistaDo naszego zadania podchodzimy jak najpoważniej – korzystając z naszych usług, mają Państwo absolutną gwarancję rzetelnej obsługi, dobrego kontaktu, użycia najnowocześniejszych i bezpiecznych sprzętów posiadających niezbędne atesty, a przede wszystkim zadowolenia z wykonanego zamówienia. Do kluczowych klientów SuperSpecjalisty należą między innymi biura, placówki przemysłowe i medyczne, banki i biura, tereny zewnętrzne, hale produkcyjne, a także firmy budowlane, instytucje i duże przedsiębiorstwa. Oczywiście nie ograniczamy zakresu działalności jedynie do obsługi największych korporacji i placówek: świadczymy także równie profesjonalne usługi sprzątania na terenie posesji prywatnych. 

Zaufana firma działająca w Krakowie

SuperSpecjalista to prawdopodobnie najbardziej skuteczna i rzetelna firma sprzątająca Kraków. Naszym klientom polecamy szczególnie usługę SuperFlex, czyli sprzątanie dopasowane czasowo do indywidualnych preferencji zamawiającego. Z chęcią ustalimy z Państwem elastyczny grafik sprzątania: o wybranych godzinach, we wskazane dni danego miesiąca: tak, żeby łatwo było precyzyjnie rozplanować wydatki. Oferujemy również szeroki wachlarz usług dodatkowych, takich jak czyszczenie elewacji, pranie dywanów i tapicerki, odnawianie posadzek i podłóg, usuwanie plam, sprzątanie wokół budynków, koszenie trawy oraz odśnieżanie. 

Zapraszamy do kontaktu oraz do współpracy! Z chęcią udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących działalności SuperSpecjalisty, stosowanych przez nas technologii oraz możliwości umowy. Jesteśmy zawsze nastawieni na świadczenie w 100% profesjonalnych usług kompleksowego sprzątania w systemie czasowym elastycznie dopasowanym do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Gdzie sprzątamy: 

  • biura
  • przemysł
  • placówki medyczne
  • banki
  • tereny zewnętrzne
  • hale produkcyjne
  • firmy budowlane

Kontakt bezpośredni: Centrala tel./fax 12 26 26 726

SuperSpecjalista, ul. Jana Szwai, 30-383 Kraków.

Mapa Krakowa

TOP