SuperSpecjalista – znamy się na sprzątaniu w Tarnowie!

Firma SuperSpecjalista działa na rynku od wielu lat i szerokiemu gronu klientów dała się poznać jako solidny partner w biznesie. Za jej sukcesem stoją młodzi i solidni ludzie – to właśnie oni dbają o czystość poszczególnych pomieszczeń. Działając w branży szeroko pojętych usług czystościowych, gwarantujemy naszym klientom przede wszystkim jakość i dokładność.

Mamy wszystko, czego potrzebujemy

Tarnów - SuperSpecjalistaMogłoby się wydawać, że sprzątanie to prosta sprawa. W rzeczywistości jest inaczej – aby poszczególne powierzchnie były utrzymane w należytej czystości, niezbędne jest zastosowanie odpowiednich środków czyszczących i maszyn. Uwagę należy przy tym zwrócić między innymi na wyposażenie pomieszczeń. My doskonale o tym wiemy. Ponieważ posiadamy solidne zaplecze, w tym między innymi najwyższej jakości preparaty czyszczące czy profesjonalny sprzęt, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Sprzątamy przy tym m.in.:

  • biura, obiekty użyteczności publicznej,
  • hale fabryczne i magazynowe,
  • place budowy,
  • mieszkania osób fizycznych.

Niezależnie od wielkości zlecenia, staramy się zawsze wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wykonać pracę w sposób najbardziej dokładny. Wierzymy, że właśnie dzięki temu będziemy mogli z naszymi klientami nawiązać owocną i długofalową współpracę.

Zoptymalizuj koszty sprzątania

Prowadzisz firmę? My też! I doskonale wiemy, jak wiele rachunków co miesiąc trzeba opłacić. Jeżeli szukasz sposobu na optymalizację kosztów w prowadzonym przez siebie przedsiębiorstwie, to możesz rozpocząć od zatrudnienia nas. W ten sposób nie tylko w dalszym ciągu będziesz cieszył się czystą przestrzenią, ale również zminimalizujesz wydatki. Zdając sobie sprawę, jak ważna jest cena, przygotowaliśmy zróżnicowaną paletę ofert. Niezależnie od tego, na którą się zdecydujesz, zapewniamy, że Twoje biuro lub hala produkcyjna będzie prezentowała się nienagannie.

Chciałbyś skorzystać z naszych usług? Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy warunki współpracy i omówimy szczegóły – zapewniamy, że nasze podejście do klientów jest elastyczne!

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

Mapa Tarnowa

TOP