SuperSpecjalista – sprzątamy na Pomorzu

Usługi porządkowe na Pomorzu świadczy wiele podmiotów. Jedną z najlepszych firm jest SuperSpecjalista. Oferta tego przedsiębiorstwa znacząco wyróżnia się wśród innych, głównie z uwagi na doświadczenie jej pracowników. Powodów, dla których warto skorzystać z usług właśnie tego podmiotu jest wiele, ale do najważniejszych należy zaliczyć solidność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych jej obowiązków. Toruń - SuperSpecjalistaZapraszamy do szczegółowego zainteresowania się naszą ofertą i współpracy!

Pracujemy na Twój sukces

Nasza oferta ukierunkowana jest na świadczenie profesjonalnych usług porządkowo-czystościowych. Choć najchętniej współpracujemy z podmiotami prowadzącymi działalność gospodarczą, nie wykluczamy pomocy osobom fizycznym. W ten sposób świadczymy szeroki wachlarz usług. Sprzątamy m.in. takie powierzchnie:

  • biura, obiekty użyteczności publicznej, szkoły,
  • hale sportowe, stadiony,
  • hale przemysłowe i produkcyjne, magazyny,
  • mieszkania, garaże, piwnice.

Posiadamy przy tym odpowiednie zaplecze, które wykorzystujemy podczas naszej pracy. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że znajdujące się w pomieszczeniach sprzęty nie zostaną uszkodzone – szczególną uwagę zwracamy do dopasowania stosowanych preparatów i tego, co czyścimy. Jednocześnie wszelkie powierzone nam prace wykonujemy w sposób szybki i solidny – to nasza dewiza.

Prężnie działamy

Na Pomorzu firma SuperSpecjalista ma wielu zadowolonych klientów. Współpracują z nami firmy m.in. z Torunia, Gdyni czy Gdańska. Wciąż jednak stawiamy na dynamiczny rozwój i dlatego znaleźć można nas także w innych miastach Polski. Niezależnie od tego jednak, dla kogo wykonujemy zadania, staramy się sprostać oczekiwaniom. Wierzymy, że tylko dzięki temu będziemy mogli pomóc budować Państwa pozycję na rynku i jednocześnie powiększać grono zadowolonych klientów.

Zapraszamy po ofertę

Dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zapewniamy, że doskonale wiemy, czego Państwo potrzebują. Jesteśmy przy tym nie tylko solidni we współpracy, ale również nasza oferta jest dopasowana do Państwa możliwości finansowych. Zapraszamy do kontaktu, przedstawimy szczegółową ofertę.

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

Mapa Torunia

TOP