SuperSpecjalista – posprzątamy każdą powierzchnię

Firma SuperSpecjalista świadczy kompleksowe usługi porządkowo-czystościowe. Zbudowaliśmy przy tym solidny podmiot, który wesprze Państwa firmę w codziennych obowiązkach. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że działanie na dzisiejszym rynku nie należy do najłatwiejszych. Z tego też względu zapraszamy do skorzystania z naszych usług – jesteśmy solidnym partnerem w biznesie. Olsztyn - SuperSpecjalistaDziałamy przy tym również na rzecz indywidualnych klientów. Tym również oferujemy kompleksowe usługi, gdyż zdajemy sobie sprawę, że szybkie tempo życia nie zawsze pozwala zadbać o przestrzeń, w której się mieszka czy wypoczywa.

Posiadamy solidne zaplecze

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i osób fizycznych. Możemy zapewnić, że z powierzonych nam zleceń wywiązujemy się szybko i ze świetnym efektem. Jest to możliwe, gdyż posiadamy solidne zaplecze. Przez lata działalności na rynku zdążyliśmy nie tylko poznać potrzeby i oczekiwania naszych klientów, ale również zgromadzić niezbędny sprzęt czy przetestować różnorodne środki czyszczące. Tych najlepszych używamy pracując każdego dnia i dzięki temu możemy Państwu zaoferować solidne wykonanie każdego zlecenia. Sprzątamy przy tym m.in. takie przestrzenie:

  • hale przemysłowe, hale produkcyjne, magazyny,
  • biura, obiekty użyteczności publicznej, placówki edukacyjne,
  • mieszkania, piwnice, strychy czy garaże.

Niezależnie dla kogo pracujemy, wykonujemy swoje zadania najlepiej jak potrafimy. Sukces naszej firmy każdego dnia budują oddani pracownicy, którzy doskonale znajdą się na swojej pracy i potrafią pracować w grupie. Z tego też względu jesteśmy w stanie świadczyć usługi zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych korporacji.

Skontaktuj się z nami, przedstawimy ofertę

Grono klientów zadowolonych z naszej pracy powiększa się z roku na rok. To nie tylko kwestia naszej solidności, ale również faktu, że posiadamy ofertę atrakcyjną cenową. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przekażą szczegóły współpracy i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

Mapa Olsztyna

TOP