SuperSpecjalista – najlepsi w branży

SuperSpecjalista Facility Service - Opole.

Choć polska branża usług porządkowych stale się rozrasta, to klienci w dalszym ciągu są wierni zaufanym markom, firmom które działają na rynku od wielu lat i nigdy nie zawiodły. Jednym z takich podmiotów jest właśnie SuperSpecjalista. To firma z tradycjami, której działanie opiera się przede wszystkim na solidnych fundamentach – wykwalifikowanych pracownikach, najlepszym sprzęcie oraz wydajnych środkach czystości. Opole - SuperSpecjalistaWłaśnie dlatego stale pozostajemy konkurencyjni i dzięki zaufaniu zleceniodawców mamy możliwość poszerzania zakresu świadczonych usług! Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Czym się zajmujemy?

Zakres świadczonych przez SuperSpecjalistę usług jest niezwykle rozległy, dlatego że – w przeciwieństwie do firm konkurencyjnych – nie skupiamy się wyłącznie na jednym typie pomieszczeń lub przestrzeni. Nasi pracownicy podejmują się bowiem zarówno oczyszczania wnętrz sklepów wielkopowierzchniowych, obiektów medycznych, przemysłowych czy hal wystawowych, jak i przestrzeni, na których wykonywane były prace budowlane czy renowacyjne. Nie przewidujemy również jakichkolwiek ograniczeń w przypadku, gdyby zaistniała konieczność przywrócenia wysokiego połysku powierzchniom poszczególnych pokoi w Państwa domu, jak również – uporządkowania najbliższego otoczenia budynku. Zadania takie są dla nas bowiem codziennością, dzięki czemu zagwarantować możemy szybkość oraz dokładność ich wykonania. Z przyjemnością podejmiemy się także zadań nietypowych oraz wysoce specjalistycznych, co pozwoli nam podnieść kwalifikacje zawodowe a Państwu – odzyskać upragnioną czystość przestrzeni otwartych i zamkniętych!

Nasz klucz do sukcesu w branży

Jesteśmy wiodącą firmą na rynku głównie dzięki połączeniu trzech kluczowych aspektów niezbędnych w branży porządkowej. Po pierwsze – opieramy się na sprawdzonym i doskonale wyszkolonym zespole ekspertów z wielogodzinnym doświadczeniem. Co więcej, naszych pracowników wyposażyliśmy w najnowsze zdobycze techniki, dzięki czemu mogą oni wykonywać swoją pracę z maksymalną wydajnością, przy jednoczesnym ograniczeniu czasu potrzebnego na realizację zlecenia do absolutnego minimum. Trzecim z komponentów, które bezpośrednio przełożyły się na nasz sukces jest zastosowanie profesjonalnych środków i akcesoriów czyszczących, bez których osiągnięcie tak spektakularnych efektów byłoby niemożliwe.

Skontaktuj się z nami!

Poniżej przedstawiono dane kontaktowe przy pomocy których mogą Państwo skontaktować się z przedstawicielami firmy SuperSpecjalista:

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

TOP