SuperSpecjalista – usługi porządkowe dla firm z Częstochowy

Od wielu lat robimy to, na czym znamy się najlepiej – utrzymujemy w nienagannym porządku czystość w pomieszczeniach i to niezależnie od tego, w jakim celu są one wykorzystywane. Nasza praca opiera się na solidnych fundamentach – nie jesteśmy nową, ale doświadczoną firmą, która stawia przede wszystkim na jakość świadczonych usług. Częstochowa - SuperSpecjalistaZa naszym sukcesem stoją nie tylko klienci, którzy postanowili nam zaufać, ale przede wszystkim nasz zespół. To właśnie młodzi, dynamiczni i nie bojący się wyzwań ludzie stoją za naszą firmą. Czy będziemy mieli możliwość pracować również dla Ciebie?

Sprzęt i umiejętności

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi porządkowe. Ponieważ w branży działamy dłuższy czas, to posiadamy wszelkie niezbędne sprzęty i przetestowane środki czystości, które dostosowujemy w zależności od wyposażenia pomieszczeń, jakich uprzątnięcie zostało nam zlecone. To właśnie solidne zaplecze w połączeniu z umiejętnościami naszych pracowników umożliwia nam osiągnięcie najbardziej optymalnych rezultatów.

Nasza oferta dotyczy przy tym utrzymania porządku i czystości w:

  • biurach, obiektach użyteczności publicznej,
  • halach przemysłowych, produkcyjnych i magazynach,
  • obiektach, w których świadczone są usługi medyczne.

Nie zapominamy również o zewnętrznych częściach budynku – dbamy, aby teren wokół Państwa firmy był uprzątnięty i tym samym był jej najlepszą wizytówką.

Jednorazowo lub długofalowo

Proponujemy współpracę zarówno jednorazową, jak i długofalową. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie wykonywać usługi w ściśle określonych dniach i godzinach – zawsze dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów. Zapewniamy również, że niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo pomocy jednorazowej w uprzątnięciu pomieszczeń czy też poszukują solidnej firmy na stałe, zawsze przykładamy się do powierzonych nam zadań. Naszą dewizą jest bowiem rzetelność i profesjonalne świadczenie usług. SuperSpecjalista to firma, która zawsze dba o zadowolenie swoich kontrahentów!

Pytania, wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy przedstawią Państwu ciekawą ofertę i zaproszą do owocnej współpracy.

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

Mapa Częstochowy

TOP