SuperSpecjalista – Sprzątanie w Kielcach!

 

Jesteśmy firmą, która działa w szeroko pojętej branży usług porządkowych. Z uwagi na ciągły rozwój i podejmowanie współpracy z firmami zlokalizowanymi w całej Polsce, znaleźć można nas w największych miastach kraju. Od dawna usługi świadczymy również dla podmiotów, które działają w Kielcach. Do współpracy zapraszamy przy tym zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Niezależnie od tego, jaka powierzchnia ma być wysprzątana, chętnie pomożemy Tobie w osiągnięciu celu!

Co potrafimy?

Kielce  - SuperSpecjalistaNaszą firmę budują ludzie. To właśnie ich doświadczenie i solidność chcemy Tobie zaoferować. Ponieważ oferujemy kompleksowe usługi porządkowe, dbamy o nasze zaplecze. Posiadamy nie tylko nowoczesne maszyny, które usprawniają procesy sprzątania, ale również stosujemy najwyższej jakości preparaty czyszczące. Posiadając zróżnicowane i wypróbowane środki, jesteśmy w stanie dopasować je do powierzchni, której mamy przywrócić blask. Dzięki temu możemy również zaoferować swoje usługi m.in. właścicielom:

  • biur, sklepów czy lokali usługowych,
  • magazynów, hal produkcyjnych i przemysłowych,
  • firm budowlanych.

Realizujemy przy tym zlecenia od osób fizycznych, które potrzebują pomocy w posprzątaniu mieszkania po remoncie lub też nie mają czasu na samodzielnie zadbanie o porządek. W każdym przypadku możemy zaoferować solidność i rzetelność – niezależnie od tego, kto zleca nam wykonanie zadania, zawsze realizujemy je najlepiej, jak potrafimy!

Znamy się na sprzątaniu

Nasz zespół to ludzie, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Wierzymy, że praca w grupie jest wyzwaniem, ale dzięki porozumieniu można osiągnąć znacznie więcej niż w pojedynkę. Z tego też względu naszym klientom możemy zaoferować usługi porządkowe na najwyższym poziomie – nasi pracownicy współpracują ze sobą przez wiele lat i dlatego stanowią zgrany zespół.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chciałbyś, abyśmy regularnie utrzymywali porządek w Twojej firmie zlokalizowanej w Kielcach lub też potrzebujesz jednorazowej pomocy, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie i udzielą szczegółowych informacji o naszej działalności.

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

Mapa Kielce

TOP