Ład i porządek? Tylko z nami! Tylko SuperSpecjalista!

Na rynku funkcjonuje bardzo wiele firm zajmujących się sprzątaniem przestrzeni zarówno otwartych i zamkniętych, jednak niejednokrotnie wymagają one od klienta dostarczenia narzędzi umożliwiających wykonanie zlecenia lub też pomocy w doprowadzeniu do porządku części pomieszczeń. Poznań - SuperSpecjalistaDzięki wykorzystaniu najwyższej klasy technologii oraz personelu z długoletnim doświadczeniem, nasze usługi wykonywane są szybko, tanio i co najważniejsze –bezproblemowo!

Zakres działania firmy

Nasza firma zajmuje się przywracaniem porządku oraz odpowiedniego stanu przestrzeniom okalającym budynki przemysłowe oraz mieszkalne. Niemniej jednak, nie ograniczamy się tylko do przestrzeni otwartych, a w swojej karierze oczyściliśmy już niejedną halę produkcyjną, placówkę bankową, czy centrum handlowe. Pragniemy również polecić swoje usługi wszystkim klientom indywidualnym, którzy to pragną przywrócić pierwotny stan terenom, na których prowadzone były prace budowlane i renowacyjne. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zamówić nasze usługi również w sytuacji, gdy pragną Państwo, aby Wasz dom lśnił czystością jak nigdy dotąd! Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy.

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą, którą cechuje profesjonalne podejście do wykonywanych zleceń oraz prowadzonej działalności. Współpracujemy z wieloma firmami oraz osobami prywatnymi, wykonując dla rzeczonych podmiotów szeroko zakrojone prace porządkowe. Do chwili obecnej zebraliśmy multum pozytywnych recenzji, a zadowolenie naszych klientów sprawia, że pragniemy w dalszym ciągu polepszać jakość świadczonych usług oraz rozwijać zakres działalności. Aby było to możliwe, zapraszamy również Państwa do owocnej współpracy z przedstawicielami SuperSpecjalisty! Zapewniamy, że nie pożałują Państwo swojej decyzji.

Błyskawiczna realizacja – wystarczy złożyć zamówienie!

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem usługi na terenie Państwa firmy, zakładu produkcyjnego lub powierzchni mieszkalnej – zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy krok po kroku przeprowadzą każdego klienta przez proces składania zamówień. Po akceptacji zlecenia, jego realizacja przebiegnie w przeciągu najbliższych dni, w zależności od ilości wolnych terminów.

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

TOP