SuperSpecjalista – przywracamy porządek w Szczecinie

Firma SuperSpecjalista oferuje Państwu szeroki zakres usług czystościowych. Naszą misją jest, aby pomieszczenia, w których Państwo pracujecie, przyjmujecie klientów lub wypoczywacie były zawsze czyste. Choć nasza oferta skierowana jest głównie do firm, chętnie podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi, na rzecz których również świadczymy kompleksowe usługi. Szczecin - SuperSpecjalistaPoszukujesz firmy, która pomoże Tobie prowadzić biznes? To właśnie my!

Oferujemy kompleksowe usługi

Usługi, które świadczymy na rzecz naszych klientów są kompleksowe. Z uwagi na fakt, że na rynku działamy od wielu lat, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu przede wszystkim jakość. Posiadamy doskonałe zaplecze – zarówno wypróbowane środki chemiczne, jak i maszyny. Takie narzędzia pracy pozwalają nam pracować szybko i jednocześnie osiągnąć efekt najlepszy z możliwych. Z Państwa punktu widzenia to przede wszystkim oszczędności. Korzystając z pomocy zewnętrznych firm możliwe jest zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy, które należałoby przeznaczyć na stworzenie etatu dla kolejnego pracownika i regularne nabywanie środków czystości.

Tym zajmujemy się na co dzień

Po latach pracy na rynku i świadczenia usług na rzecz różnorodnych podmiotów, śmiało możemy powiedzieć, że doskonale wiemy, czego potrzebują współcześni klienci. W związku z tym postawiliśmy na zróżnicowaną ofertę. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami, jak i indywidualnymi konsumentami, którzy chcą zaoszczędzić czas lub potrzebują wsparcia. Dzięki stałemu monitorowaniu potrzeb, wśród naszych usług możemy wskazać na:

  • sprzątanie w zakładach produkcyjnych,
  • utrzymanie porządku w biurach i obiektach użyteczności publicznej,
  • dbanie o tereny wokół budynków,
  • kompleksowe sprzątanie po remontach.

Do realizacji powierzonych nam zadania podchodzimy zawsze w sposób profesjonalny. Doświadczeni pracownicy wykonują prace w sposób skuteczny, szybki i rzetelny. Z uwagi na posiadane zaplecze techniczne, gwarantujemy że środki czyszczące dostosujemy do powierzonej nam przez Państwa powierzchni, dzięki czemu wyposażenie nie zostanie uszkodzone.

Firmy i osoby fizyczne ze Szczecina lub okolic zapraszamy do kontaktu – przedstawimy Państwu naszą ofertę.

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

Mapa Szczecina

TOP