SuperSpecjalista – świetna oferta dla firm ze stolicy!

W Warszawie swoje siedziby i oddziały ma wiele firm, w tym również takie o zasięgu międzynarodowym. Zdając sobie sprawę, jak ważne dla takich podmiotów jest posiadanie wizytówki w postaci czystych biur czy recepcji, firma SuperSpecjalista postanowiła oferować swoje usługi również w tym mieście. W Warszawie pracujemy przy tym nie tylko dla przedsiębiorstw, ale również klientów indywidualnych. Warszawa - SuperSpecjalistaNasza kompleksowa oferta znajduje uznanie wśród różnych podmiotów, my zaś z roku na rok powiększamy grono zadowolonych klientów.

Posiadamy solidne zaplecze

Przywrócenie pomieszczeniom błysku wymaga nie tylko nakładów pracy, ale przede wszystkim sprzętu i odpowiednich środków czystości. Posiadamy jedno i drugie. Na rynku istniejemy od dłuższego czasu i dlatego, przez lata działalności, zdołaliśmy nie tylko poznać firmy oferujące maszyny czyszczące, ale również skorzystać z oferty wiodących producentów preparatów. Dzięki temu zdołaliśmy wybrać takie środki, które skutecznie pomagają nam uporać się z wszelkimi zanieczyszczaniami. Sprzątamy przy tym różne powierzchnie, w tym m.in.:

  • pomieszczenia biurowe, sale lekcyjne, hale sportowe,
  • boiska szkolne, stadiony,
  • hale przemysłowe i produkcyjne, magazyny,
  • przestrzeń obiektów użyteczności publicznej,
  • hotele, pensjonaty.

Jesteśmy również w stanie wyręczyć Państwa i zadbać o teren wokół budynku, który nierzadko jest uznawany za w wizytówkę firmy. Klientom indywidualnym oferujemy zaś kompleksowe usługi porządkowe związana z posprzątaniem mieszkania, piwnicy, strychu czy garażu. Z naszą pomocą mogą Państwo nie tylko pracować w komfortowych warunkach, ale również lepiej mieszkać i wypoczywać.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. W przypadku pytań lub chęci współpracy zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy, że nasi pracownicy mogą Państwu i przygotują spersonalizowaną ofertę, która dopasowana zostanie do Państwa potrzeb czy oczekiwań. Pomogliśmy już wielu przedsiębiorstwom, z wieloma współpracujemy na stałe – mogą Państwo dołączyć do naszego grona kontrahentów. Zapewniamy, że warto, gdyż doskonale znamy się na tym, co robimy!

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

TOP