SuperSpecjalista – jesteśmy już w Katowicach!

Oferta firmy SuperSpecjalista to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, którzy poszukują solidnego kontrahenta lub też chcą jednorazowo skorzystać z pomocy firmy ukierunkowanej na świadczenie usług porządkowych. Na rynku działamy od wielu lat i dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową pomoc. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów, którzy są dla nas najlepszą wizytówką. Jednocześnie wciąż powiększamy liczbę naszych kontrahentów, gdyż chcemy się dalej rozwijać. Aktualnie działamy w największych miastach kraju, w tym również w Katowicach.

Jak pracujemy?

Katowice - SuperSpecjalistaFirmę SuperSpecjalista tworzą młodzi ludzie, którzy stanowią zgraną grupę. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Pracujemy nieustannie z myślą o sukcesie naszych klientów. Wiemy doskonale, że współcześnie niezwykle istotna jest prezentacja. Z tego też względu oferujemy kompleksowe usługi porządkowe. Zapewniamy, że utrzymany w nienagannym porządku każdą przestrzeń, w tym m.in.:

  • biura, obiekty użyteczności publicznej,
  • placówki medyczne,
  • hale przemysłowe i produkcyjne, magazyny,
  • szkoły, hale sportowe,
  • prywatne mieszkania.

Zgodnie z życzeniem naszych klientów jesteśmy w stanie zadbać również o przestrzeń wokół budynków. Dzięki temu mogą Państwo zaprezentować się jako solidni kontrahenci biznesowi lub dobrzy gospodarze. Zapewniamy przy tym, że działamy sprawnie. Jest to możliwe nie tylko dzięki zatrudnieniu właściwych pracowników, ale również przez posiadanie odpowiednie zaplecze technicznego. Posiadamy bowiem doskonałej jakości sprzęt i środki czyszczące, które sprawdzają się w naszej codziennej pracy. Z tego też względu wiemy, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdą przestrzenią i to niezależnie od tego, do czego jest na co dzień wykorzystywana.

Zapytaj o ofertę

Chcemy się rozwijać i być konkurencyjni. W branży, obok nas, działa wiele firm. My jednak chcemy wyróżniać się nie tylko jakością świadczonych usług, ale również cenami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Ponieważ jesteśmy elastyczni we współpracy, zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni.

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

Mapa Katowic

TOP