Sprzątanie Nowy Sącz - SuperSpecjalista

 

Z naszych usług skorzystać może niemal każda firma w Polsce, gdyż działamy w największych miastach kraju. Jednym z nich jest Nowy Sącz. Swoją ofertę kierujemy przy tym nie tylko do firm, ale również indywidualnych konsumentów, którzy poszukują solidnego partnera we współpracy. Nowy Sącz - SuperSpecjalistaSuperSpecjalista to nowoczesny podmiot, który oferuje usługi utrzymania czystości. Oferta naszej firmy obejmuje również gamę specjalistycznych usług porządkowych. Nawiązując z nami współpracę, mogą być Państwo pewni, że zastosujemy nie tylko odpowiedni sprzęt i środki, ale również nowoczesne technologie.

Sprzątanie wykonujemy z myślą o sukcesie

Czystość pomieszczeń to wizytówka firm, które działają w branży usługowej. Trudno wyobrazić sobie również, aby hale przemysłowe lub produkcyjne nie były właściwie wysprzątane. Właśnie z tego względu wszystkie podmioty, którym zależy na profesjonalizmie i zoptymalizowaniu kosztów, zapraszamy do współpracy. Działamy na rynku nie od wczoraj – posiadamy doświadczenie i zaplecze, z którego korzystamy przy każdym zleceniu. Dla nas czystość jest priorytetem, dla Państwa powinna być wizytówką w kontakcie z klientami. Z tego też względu przygotowaliśmy szeroką ofertę usług, zaś do współpracy zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Nasza kompleksowa oferta zawiera m.in. utrzymanie w należytym porządku przestrzeni:

  • biurowych (w tym również placówek bankowych czy kancelarii),
  • medycznych 
  • hal przemysłowych i produkcyjnych,
  • terenów wokół budynków.

Nie boimy się wyzwań – sprzątamy również pomieszczenia i mieszkania po remontach. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, zaś ostatecznie otrzymują Państwo zawsze to, co najistotniejsze – czystą przestrzeń.

Jesteśmy konkurencyjni

SuperSpecjalista to firma, która wciąż chce się rozwijać. Z tego względu pamiętamy nie tylko o jakości świadczonych usług, ale również cenach. Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy konkurencyjni i oferujemy najwięcej za niewielkie pieniądze. Zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem – zapewniamy, że przedstawimy Państwu kuszącą ofertę cenową.

Centrala: tel./fax 12 26 26 726

Mapa Nowego Sącza

TOP